WYRÓŻNIENIA dla uczennic naszej szkoły w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim ODKRYWAMY TALENTY PRZYSZŁOŚCI

Tegoroczną Galę Talentów zaszczycili swą obecnością artyści: Teresa Lipowska, Danuta Stankiewicz, Anna Bystroń-Jajkiewicz,Joanna Dukaczewska, Marcin Janos Krawczyk i Maciej Mikołajczyk. Wiersze, które napisali młodzi poeci, w interpetacji aktorskiej nabrały dodatkowych znaczeń i skłoniły do głębszej refleksji. Galę uświetniły także występy muzyczne. Laureaci oraz zaproszeni goście usłyszeli mistrzowskie wykonania piosenek Agnieszki Osieckiej. To było prawdziwe święto poezji - sztuki, która łączy pokolenia.
Organizatorom udało się wydać antologię pokonkursową z 8 edycji konkursu. W publikacji znalazł się wiersz naszej absolwentki, Karoliny Kałek. Fotorelacja z uroczystości:

Anna Fligiel-Żuczek, Magdalena Sadowska-Maciejewska