Certyfikat

kliknij po więcej informacji

Otrzymaliśmy tytuł
"Bezpieczna Szkoła"

Projekt edukacyjny
LIBRUS

Strona logowania do dziennika

Informacje
certyfikat Ja Czytam

Sukcesy szkoły
Adres szkoły
Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna
nr 100 STO
ul. Bogusławskiego 6a
tel.0226696225; 504257199
Dyrektor: ttatkowski@o2.pl
Sekretariat: sekretariatgim14sto@op.pl

konto bankowe:
BANK PKO:
39102010260000190202234086
Przekaż na 1% podatku
Konkurs

Najlepsza szkolna witryna
internetowa w konkursie
Interkl@syNa wielkiej scenie
„NIEDŹWIEDŹ WOJTEK. HISTORIA ARCYPOLSKA”

Spektakl pt. "Niedźwiedź Wojtek" był naprawdę ciekawy. Komedia oparta na faktach. Oprócz zwykłej rozrywki przedstawiono nam również historię polskich żołnierzy, której zapewne nie znało wiele osób. Sztukę najbardziej wyróżniała piaszczysta scena, gdzie odbywało się całe przedstawienie bez zmian scenografii.

Mateusz Dzięcioł, kl. 2a

Spektakl "Niedźwiedź Wojtek" urzekł mnie swoją magiczną atmosferą. Dzięki scenie na środku było doskonale widać przedstawienie. Spektakl miał charakter dydaktyczny i komediowy. Widać było, że aktorzy wkładają w swoją pracę serce.

Piotr Piekut, kl. 2a

Spektakl "Niedźwiedź Wojtek" według mnie był bardzo ciekawy. Oglądanie sztuki, kiedy publiczność siedzi dookoła sceny, jest fascynujące. Najbardziej zapadł mi w pamięci piasek. Ci, co nie byli, nie będą wiedzieć, o co chodzi... Kiedy aktor grający niedźwiedzia stąpał albo rzucał się, piasek uderzał w nas; było to bardzo zabawne.

Julia Felak, kl. 2a

Przedstawienie "Niedźwiedź Wojtek" było zarówno spektaklem dydaktycznym, jak i komediowym. Mogliśmy dowiedzieć się, jak wyglądało życie w czasie II wojny światowej i po jej zakończeniu. Nauczyliśmy się, że czasami zwierzęta nie są tylko drapieżnikami, ale potrafią nam bardzo pomóc i nigdy o nas nie zapomną. (...) Jedynym minusem było to, że na scenie leżał piasek, który ciągle się na nas sypał. Mimo tego przedstawienie było bardzo dobre. warto je zobaczyć!

Maria Bejm. kl. 2a

[wróć]